CLPFL-0200
Crystek CorporationCrystek Corporation
CLPFL-0200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLPFL-0200
Proizvajalec / znamka: Crystek Corporation
Opis izdelka FILTER LOW PASS 200MHZ SMA
Podatkovni listi: CLPFL-0200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLPFL-0200
Številka dela CLPFL-0200 Proizvajalec Crystek Corporation
Opis FILTER LOW PASS 200MHZ SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4894 pcs Podatkovni list CLPFL-0200.pdf
Velikost / dimenzija 0.435" Dia x 1.504" L (11.05mm x 38.20mm) Serija -
Ripple - Pakiranje Bulk
Paket / primer Inline, SMA Connection, F and M Druga imena 744-1358
CLPFL0200
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
Pogostost 200MHz Vrsta filtra Low Pass