CVPD-034-50-156.25
Crystek CorporationCrystek Corporation
CVPD-034-50-156.25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CVPD-034-50-156.25
Proizvajalec / znamka: Crystek Corporation
Opis izdelka OSC VCXO 156.25MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: CVPD-034-50-156.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CVPD-034-50-156.25
Številka dela CVPD-034-50-156.25 Proizvajalec Crystek Corporation
Opis OSC VCXO 156.25MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3495 pcs Podatkovni list CVPD-034-50-156.25.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.274" L x 0.193" W (6.96mm x 4.90mm) Serija CVPD-034
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 744-1220 delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence -
Pogostost 156.25MHz natančen opis 156.25MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 88mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -
Osnovni resonator Crystal Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CVPD-037X-100
CVPD-037X-100
Proizvajalci: Crystek Corporation
Opis: OSC VCXO 100.000MHZ 3.3V LVPECL
Na zalogi: 5157 pcs
Prenesi: CVPD-037X-100.pdf
RFQ
CVPD-034X-50-166.6286
CVPD-034X-50-166.6286
Opis: OSC VCXO 166.6286MHZ LVPECL SMD
Na zalogi: 3820 pcs
Prenesi: CVPD-034X-50-166.6286.pdf
RFQ
CVP-200
CVP-200
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CAVITY PLUG FOR 200A