DG200M-7EC
Curtis IndustriesCurtis Industries
Curtis Industries
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DG200M-7EC
Proizvajalec / znamka: Curtis Industries
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 200W
Podatkovni listi: DG200M-7EC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 731 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 731 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DG200M-7EC
Številka dela DG200M-7EC Proizvajalec Curtis Industries
Opis AC/DC CONVERTER 12V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 731 pcs Podatkovni list DG200M-7EC.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.1mm)
Serija Tri-Mag, DG200 Moč (Watts) 200W (300W Forced Air)
Druga imena 364-1729
DG200M-7EC-ND
DG200M7EC
delovna temperatura -20°C ~ 65°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti PFC, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 90%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 16.5A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 16.5A