F1250BB03
Curtis IndustriesCurtis Industries
F1250BB03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F1250BB03
Proizvajalec / znamka: Curtis Industries
Opis izdelka LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
Podatkovni listi: F1250BB03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F1250BB03
Številka dela F1250BB03 Proizvajalec Curtis Industries
Opis LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4351 pcs Podatkovni list F1250BB03.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 250V
Sklop zaključka Wire Leads Serija F1250
Druga imena 364-1211
F1250BB03-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost - Pogostost - delovanje 50/60Hz
Vrsta filtra Single Phase Tok 3A