F3600T300
Curtis IndustriesCurtis Industries
Curtis Industries
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F3600T300
Proizvajalec / znamka: Curtis Industries
Opis izdelka LINE FILTER 600VAC 300A CHASS
Podatkovni listi: F3600T300.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 55 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 55 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F3600T300
Številka dela F3600T300 Proizvajalec Curtis Industries
Opis LINE FILTER 600VAC 300A CHASS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55 pcs Podatkovni list F3600T300.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 600V
Sklop zaključka Terminal Block Serija F3600
delovna temperatura - Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost -
Pogostost - delovanje 50/60Hz Vrsta filtra Three Phase (Wye)
Tok 300A Konfiguracija Two Stage