IPSLU-GP015-5
Cynergy3Cynergy3
IPSLU-GP015-5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPSLU-GP015-5
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka LW PRSSR TRNS 0-15PSIG 4-20MA
Podatkovni listi: IPSLU-GP015-5.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 696 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPSLU-GP015-5
Številka dela IPSLU-GP015-5 Proizvajalec Cynergy3
Opis LW PRSSR TRNS 0-15PSIG 4-20MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 696 pcs Podatkovni list IPSLU-GP015-5.pdf
Napetost - oskrba 9 V ~ 32 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija IPSLU
Tip tlaka Vented Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / primer Cylinder
Vrsta izhoda Analog Current Izhod 4 mA ~ 20 mA
Druga imena 725-1442
IPSLU-GP015-5-ND
delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Delovni tlak 15 PSI (103.42 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak 75 PSI (517.11 kPa) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
natančen opis Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder Natančnost ±0.25%