IPSU-GP100-5M12
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPSU-GP100-5M12
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka PRESSURE SENSOR 0-100PSIG 1/4"NP
Podatkovni listi: IPSU-GP100-5M12.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 799 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 799 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPSU-GP100-5M12
Številka dela IPSU-GP100-5M12 Proizvajalec Cynergy3
Opis PRESSURE SENSOR 0-100PSIG 1/4"NP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 799 pcs Podatkovni list IPSU-GP100-5M12.pdf
Napetost - oskrba 9 V ~ 32 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija IPSU-M12
Tip tlaka Vented Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / primer Cylinder, Threaded - M12
Vrsta izhoda Analog Current Izhod 4 mA ~ 20 mA
Druga imena 725-1666 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Delovni tlak 100 PSI (689.48 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Največji tlak - Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
natančen opis Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Threaded - M12 Natančnost ±0.25%