IPSU-GP300-3
Cynergy3Cynergy3
IPSU-GP300-3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPSU-GP300-3
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka PRSSR TRNS 0-300PSIG 0-100MV
Podatkovni listi: IPSU-GP300-3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 802 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 802 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPSU-GP300-3
Številka dela IPSU-GP300-3 Proizvajalec Cynergy3
Opis PRSSR TRNS 0-300PSIG 0-100MV Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 802 pcs Podatkovni list IPSU-GP300-3.pdf
Napetost - oskrba 9 V ~ 32 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija IPSU
Tip tlaka Vented Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / primer Cylinder
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 0 mV ~ 100 mV (10V)
Druga imena 725-1466
IPSU-GP300-3-ND
delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Delovni tlak 300 PSI (2068.43 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak - Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
natančen opis Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0 mV ~ 100 mV (10V) Cylinder Natančnost ±0.25%