IPSU-GP750-6
Cynergy3Cynergy3
IPSU-GP750-6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPSU-GP750-6
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka PRSSR TRNS 0-750PSIG 0-5V
Podatkovni listi: IPSU-GP750-6.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 773 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 773 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPSU-GP750-6
Številka dela IPSU-GP750-6 Proizvajalec Cynergy3
Opis PRSSR TRNS 0-750PSIG 0-5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 773 pcs Podatkovni list IPSU-GP750-6.pdf
Napetost - oskrba 9 V ~ 32 V Sklop zaključka Connector
Paket naprave za dobavitelja - Serija IPSU
Tip tlaka Vented Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paket / primer Cylinder
Vrsta izhoda Analog Voltage Izhod 0 V ~ 5 V
Druga imena 725-1477
IPSU-GP750-6-ND
delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Delovni tlak 750 PSI (5171.07 kPa) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji tlak 1500 PSI (10342.14 kPa) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
natančen opis Pressure Sensor 750 PSI (5171.07 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Natančnost ±0.25%