ITTP100A
Cynergy3Cynergy3
ITTP100A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ITTP100A
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka TEMP PROBE PT100 6X100MM 1/4" BS
Podatkovni listi: ITTP100A.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 415 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 415 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ITTP100A
Številka dela ITTP100A Proizvajalec Cynergy3
Opis TEMP PROBE PT100 6X100MM 1/4" BS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 415 pcs Podatkovni list ITTP100A.pdf
Tip terminala Enclosed Terminals Temperaturno območje -200°C ~ 850°C
Serija ITT Druga imena 725-1732
ITTP0100A
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina - zaščitna cev 100mm Dolžina - vodilna žica -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip elementa Pt100
Premer - zaščitna cev 6mm natančen opis Pt100 Temperature Sensor -200°C ~ 850°C 3 Conductor System Enclosed Terminals