IWTTUK300A
Cynergy3Cynergy3
IWTTUK300A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IWTTUK300A
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka TEMP SENSOR WIFI K TYPE 6X300MM
Podatkovni listi: IWTTUK300A.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 339 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 339 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IWTTUK300A
Številka dela IWTTUK300A Proizvajalec Cynergy3
Opis TEMP SENSOR WIFI K TYPE 6X300MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 339 pcs Podatkovni list IWTTUK300A.pdf
Tip terminala Enclosed Terminals Temperaturno območje 0 ~ 1350°C
Serija IWTTU Druga imena 725-1730
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina - zaščitna cev 300mm Dolžina - vodilna žica -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip elementa K - Type
Premer - zaščitna cev 6mm natančen opis K - Type Temperature Sensor 0 ~ 1350°C Non-Grounded Enclosed Terminals