SSF67A25B125
Cynergy3Cynergy3
SSF67A25B125 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSF67A25B125
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka SWITCH 2 LEVEL SS NO/NC .6A
Podatkovni listi: SSF67A25B125.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 489 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 489 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSF67A25B125
Številka dela SSF67A25B125 Proizvajalec Cynergy3
Opis SWITCH 2 LEVEL SS NO/NC .6A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 489 pcs Podatkovni list SSF67A25B125.pdf
Voltage Rating 120VDC, 240VAC Tip Liquid
Stikalo za aktiviranje 0.984", 4.921" (25mm, 125mm) Serija SSF67
Vrsta izhoda Switch (2) (Single Float) Izhodna konfiguracija SPST-NO, SPST-NC
Druga imena 725-1136 delovna temperatura 135°C
Tip montaže Panel Mount, M16x2 Thread Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Najmanjša teža specifične teže 0.8 Material - Stanovanje in prizma 316 Stainless Steel
natančen opis Liquid Level Sensor Switch (2) (Single Float) SPST-NO, SPST-NC Output Panel Mount, M16x2 Thread Tok 600mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SSF67A25B100
SSF67A25B100
Proizvajalci: Cynergy3
Opis: SWITCH 2 LEVEL SS NO/NC .6A
Na zalogi: 477 pcs
Prenesi: SSF67A25B100.pdf
RFQ
SSF50X100X-C
SSF50X100X-C
Proizvajalci: Cynergy3
Opis: FLOAT SENS LIQ SPST-NC/NO .5A
Na zalogi: 554 pcs
Prenesi: SSF50X100X-C.pdf
RFQ
SSF67A25B125PM12
SSF67A25B125PM12
Opis: DL LVL FLOATSW 152MM TOTAL L