SSF67V70S1500
Cynergy3Cynergy3
SSF67V70S1500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSF67V70S1500
Proizvajalec / znamka: Cynergy3
Opis izdelka SENSOR LEVEL 70-1500MM 4-20MA
Podatkovni listi: SSF67V70S1500.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 74 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 74 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSF67V70S1500
Številka dela SSF67V70S1500 Proizvajalec Cynergy3
Opis SENSOR LEVEL 70-1500MM 4-20MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74 pcs Podatkovni list SSF67V70S1500.pdf
Voltage Rating 120VDC, 240VAC Tip Liquid
Stikalo za aktiviranje 2.756", 59.055" (70mm, 1500mm) Serija SSF67V
Vrsta izhoda Analog (Single Float) Izhodna konfiguracija 4mA ~ 20mA
Druga imena 725-1141 delovna temperatura 135°C
Tip montaže Panel Mount, M16x2 Thread Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Najmanjša teža specifične teže 0.8 Material - Stanovanje in prizma 316 Stainless Steel
natančen opis Liquid Level Sensor Analog (Single Float) 4mA ~ 20mA Output Panel Mount, M16x2 Thread