CY2XF23LXI625T
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY2XF23LXI625T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY2XF23LXI625T
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC OSC XTAL PROG 6CLCC
Podatkovni listi: CY2XF23LXI625T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CY2XF23LXI625T
Številka dela CY2XF23LXI625T Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC OSC XTAL PROG 6CLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5372 pcs Podatkovni list CY2XF23LXI625T.pdf
Napetost - oskrba 2.375 V ~ 3.465 V Tip Oscillator, Crystal
Paket naprave za dobavitelja 6-CLCC (5x3.2) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-CLCC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Pogostost 78.125MHz ~ 625MHz natančen opis Oscillator, Crystal IC 78.125MHz ~ 625MHz 6-CLCC (5x3.2)
Trenutni - dobava 120mA Count -