CY62256LL-55ZXI
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY62256LL-55ZXI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY62256LL-55ZXI
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 256K PARALLEL 28TSOP I
Podatkovni listi: CY62256LL-55ZXI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CY62256LL-55ZXI
Številka dela CY62256LL-55ZXI Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 256K PARALLEL 28TSOP I Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4998 pcs Podatkovni list CY62256LL-55ZXI.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 28-TSOP I
Serija MoBL® Pakiranje Tray
Paket / primer 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)