CY7C0241-55AXI
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY7C0241-55AXI
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 72K PARALLEL 100TQFP
Podatkovni listi: CY7C0241-55AXI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C0241-55AXI
Številka dela CY7C0241-55AXI Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 72K PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4353 pcs Podatkovni list CY7C0241-55AXI.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP Druga imena CY7C024155AXI
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount