CY7C0853V-100BBC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY7C0853V-100BBC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY7C0853V-100BBC
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 9M PARALLEL 172FBGA
Podatkovni listi: CY7C0853V-100BBC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C0853V-100BBC
Številka dela CY7C0853V-100BBC Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 172FBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5490 pcs Podatkovni list CY7C0853V-100BBC.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous Paket naprave za dobavitelja 172-FBGA (15x15)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 172-LFBGA delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 9Mb (256K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 100MHz 172-FBGA (15x15)
Frekvenca ure 100MHz Številka osnovnega dela CY7C0853