CY7C09569V-83AXCT
pregled izdelka
Številka dela: CY7C09569V-83AXCT
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 576K PARALLEL 144TQFP
Podatkovni listi: CY7C09569V-83AXCT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C09569V-83AXCT
Številka dela CY7C09569V-83AXCT Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 576K PARALLEL 144TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5306 pcs Podatkovni list CY7C09569V-83AXCT.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous Paket naprave za dobavitelja 144-TQFP (20x20)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 144-LQFP delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 576Kb (16K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 576Kb (16K x 36) Parallel 83MHz 6ns 144-TQFP (20x20)
Frekvenca ure 83MHz Številka osnovnega dela CY7C09569