CY7C1347S-166AXCT
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY7C1347S-166AXCT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY7C1347S-166AXCT
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C1347S-166AXCT
Številka dela CY7C1347S-166AXCT Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5703 pcs Podatkovni list
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.15 V ~ 3.6 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x20)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 100-LQFP delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x20)
Frekvenca ure 166MHz Številka osnovnega dela CY7C1347