CY7C1355S-133AXC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY7C1355S-133AXC
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C1355S-133AXC
Številka dela CY7C1355S-133AXC Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5423 pcs Podatkovni list
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.6 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 9Mb (256K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 6.5ns 100-TQFP (14x14)
Frekvenca ure 133MHz Številka osnovnega dela CY7C1355