CY7C1371D-133AXC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY7C1371D-133AXC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY7C1371D-133AXC
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Podatkovni listi: CY7C1371D-133AXC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C1371D-133AXC
Številka dela CY7C1371D-133AXC Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5159 pcs Podatkovni list CY7C1371D-133AXC.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.6 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x20)
Serija NoBL™ Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP Druga imena 428-2139
CY7C1371D-133AXC-ND
CY7C1371D133AXC
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 18Mb (512K x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 133MHz 6.5ns 100-TQFP (14x20) Frekvenca ure 133MHz