CY7C1382KV33-200AXC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY7C1382KV33-200AXC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY7C1382KV33-200AXC
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Podatkovni listi: CY7C1382KV33-200AXC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
72 pcs
144 pcs
288 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C1382KV33-200AXC
Številka dela CY7C1382KV33-200AXC Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4201 pcs Podatkovni list CY7C1382KV33-200AXC.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.6 V
Tehnologija SRAM - Synchronous Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x20)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 100-LQFP Druga imena 428-4441
CY7C1382KV33-200AXC-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 18Mb (1M x 18) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 200MHz 3ns 100-TQFP (14x20)
Frekvenca ure 200MHz Čas dostopa 3ns