CY7C25652KV18-450BZI
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY7C25652KV18-450BZI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY7C25652KV18-450BZI
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC SRAM 72M PARALLEL 165FBGA
Podatkovni listi: CY7C25652KV18-450BZI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 446 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
136 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY7C25652KV18-450BZI
Številka dela CY7C25652KV18-450BZI Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC SRAM 72M PARALLEL 165FBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 446 pcs Podatkovni list CY7C25652KV18-450BZI.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 1.7 V ~ 1.9 V
Tehnologija SRAM - Synchronous, QDR II+ Paket naprave za dobavitelja 165-FBGA (13x15)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 165-LBGA Druga imena CY7C25652KV18450BZI
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Volatile
Velikost pomnilnika 72Mb (2M x 36) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika SRAM Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Synchronous, QDR II+ Memory IC 72Mb (2M x 36) Parallel 450MHz 165-FBGA (13x15)
Frekvenca ure 450MHz Številka osnovnega dela CY7C25652