CY8C21345-24PVXAT
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY8C21345-24PVXAT
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
Podatkovni listi: CY8C21345-24PVXAT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY8C21345-24PVXAT
Številka dela CY8C21345-24PVXAT Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24276 pcs Podatkovni list CY8C21345-24PVXAT.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Hitrost 24MHz Serija PSOC®1 CY8C21xxx
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8) Periferne naprave LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 24 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis M8C PSOC®1 CY8C21xxx Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 28-SSOP