CY8C26233-24PI
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
CY8C26233-24PI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY8C26233-24PI
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP
Podatkovni listi: CY8C26233-24PI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CY8C26233-24PI
Številka dela CY8C26233-24PI Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5383 pcs Podatkovni list CY8C26233-24PI.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 20-DIP
Hitrost 24MHz Serija PSOC®1 CY8C26xxx
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8) Periferne naprave LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena 428-1425
428-1425-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 16
Velikost EEPROM - natančen opis M8C PSOC®1 CY8C26xxx Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-DIP