CY8C28513-24AXIT
pregled izdelka
Številka dela: CY8C28513-24AXIT
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Podatkovni listi: CY8C28513-24AXIT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY8C28513-24AXIT
Številka dela CY8C28513-24AXIT Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28312 pcs Podatkovni list CY8C28513-24AXIT.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 24MHz Serija PSOC®1 CY8C28xxx
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 16KB (16K x 8) Periferne naprave LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 44-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 40 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis M8C PSOC®1 CY8C28xxx Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 16KB (16K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)