CY8C29466-24PVXA
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY8C29466-24PVXA
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SSOP
Podatkovni listi: CY8C29466-24PVXA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
94 pcs
188 pcs
282 pcs
564 pcs
1034 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY8C29466-24PVXA
Številka dela CY8C29466-24PVXA Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15390 pcs Podatkovni list CY8C29466-24PVXA.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Hitrost 24MHz Serija PSOC®1 CY8C29xxx
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Druga imena CY8C2946624PVXA Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 24
Velikost EEPROM - natančen opis M8C PSOC®1 CY8C29xxx Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-SSOP