MB90F395HAPMCR-C0035
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
MB90F395HAPMCR-C0035 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MB90F395HAPMCR-C0035
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC MCU 16BIT 512KB FLASH 120LQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
84 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MB90F395HAPMCR-C0035
Številka dela MB90F395HAPMCR-C0035 Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC MCU 16BIT 512KB FLASH 120LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4286 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 120-LQFP (16x16)
Hitrost 24MHz Serija F²MC-16LX MB90390
Velikost RAM-a 30K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 512KB (512K x 8) Periferne naprave POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 120-LQFP
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)