S25FL032P0XMFA000
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
S25FL032P0XMFA000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S25FL032P0XMFA000
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC 32 MB FLASH MEMORY
Podatkovni listi: S25FL032P0XMFA000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S25FL032P0XMFA000
Številka dela S25FL032P0XMFA000 Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC 32 MB FLASH MEMORY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35291 pcs Podatkovni list S25FL032P0XMFA000.pdf
Čas cikla pisanja - 5µs, 3ms Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH - NOR Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija Automotive, AEC-Q100, FL-P Pakiranje Tray
Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 32Mb (4M x 8) Pomnilniški vmesnik SPI - Quad I/O
Format pomnilnika FLASH Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH - NOR Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 16-SOIC
Frekvenca ure 104MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S25FL032P0XMFB000
S25FL032P0XMFB000
Proizvajalci: Cypress Semiconductor
Opis: IC FLASH 32M SPI 104MHZ 16SOIC
Na zalogi: 43838 pcs
Prenesi: S25FL032P0XMFB000.pdf
RFQ
S25D
S25D
Proizvajalci: GeneSiC Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 200V 25A DO203AA
Na zalogi: 15159 pcs
Prenesi: S25D.pdf
RFQ
S25F
S25F
Proizvajalci: Semtech
Opis: DIODE GEN PURP 2.5KV 500MA AXIAL