S6E2C2AL0AGL2000A
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
S6E2C2AL0AGL2000A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S6E2C2AL0AGL2000A
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216LQFP
Podatkovni listi: S6E2C2AL0AGL2000A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S6E2C2AL0AGL2000A
Številka dela S6E2C2AL0AGL2000A Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4848 pcs Podatkovni list S6E2C2AL0AGL2000A.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 216-LQFP
Hitrost 200MHz Serija FM4 S6E2C2
Velikost RAM-a 256K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 2MB (2M x 8) Periferne naprave DMA, I²S, LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 216-LQFP
Druga imena S6E2C2AL0AGL20000
S6E2C2AL0AGL20000-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 190
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis ARM® Cortex®-M4F FM4 S6E2C2 Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 2MB (2M x 8) FLASH 216-LQFP Podatkovni pretvorniki A/D 32x12b, D/A 2x12b