S6E2CC9H0AGV2000A
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S6E2CC9H0AGV2000A
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP
Podatkovni listi: S6E2CC9H0AGV2000A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S6E2CC9H0AGV2000A
Številka dela S6E2CC9H0AGV2000A Proizvajalec Cypress Semiconductor
Opis IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4580 pcs Podatkovni list S6E2CC9H0AGV2000A.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 144-LQFP (20x20)
Hitrost 200MHz Serija FM4 S6E2CC
Velikost RAM-a 192K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 1.5MB (1.5M x 8) Periferne naprave DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 144-LQFP
Druga imena 1274-1188
S6E2CC9H0AGV20000
S6E2CC9H0AGV20000-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 120
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis ARM® Cortex®-M4F FM4 S6E2CC Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Podatkovni pretvorniki A/D 24x12b, D/A 2x12b