STK11C88-NF45ITR
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
STK11C88-NF45ITR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STK11C88-NF45ITR
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC NVSRAM 256K PARALLEL 28SOIC
Podatkovni listi: STK11C88-NF45ITR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije STK11C88-NF45ITR
Številka dela STK11C88-NF45ITR Proizvajalec Cypress Semiconductor
Količina na voljo 4859 pcs Podatkovni list STK11C88-NF45ITR.pdf
Čas cikla pisanja - 45ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)