STK14C88-C45I
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
STK14C88-C45I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STK14C88-C45I
Proizvajalec / znamka: Cypress Semiconductor
Opis izdelka IC NVSRAM 256K PARALLEL 32CDIP
Podatkovni listi: STK14C88-C45I.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije STK14C88-C45I
Številka dela STK14C88-C45I Proizvajalec Cypress Semiconductor
Količina na voljo 5821 pcs Podatkovni list STK14C88-C45I.pdf
Čas cikla pisanja - 45ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Paket naprave za dobavitelja 32-CDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 32-CDIP (0.300", 7.62mm) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)