D38999/20FD15JA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FD15JA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: D38999/20FD15JA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FD15JA
Številka dela D38999/20FD15JA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1782 pcs Podatkovni list D38999/20FD15JA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/20FD15JA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20FD15JA
Velik premer dobavljen 15-15 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FD15HN
D38999/20FD15HN
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS