D38999/20FF11JA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FF11JA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: D38999/20FF11JA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FF11JA
Številka dela D38999/20FF11JA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1802 pcs Podatkovni list D38999/20FF11JA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj F Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/20FF11JA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20FF11JA
Velik premer dobavljen 19-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded