D38999/20FG41HE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FG41HE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: D38999/20FG41HE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FG41HE
Številka dela D38999/20FG41HE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1513 pcs Podatkovni list D38999/20FG41HE.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/20FG41HE
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20FG41HE
Velik premer dobavljen 21-41 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material E Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FG41HD
D38999/20FG41HD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5692 pcs
Prenesi: D38999/20FG41HD.pdf
RFQ
D38999/20FG41JA
D38999/20FG41JA
Opis: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1384 pcs
Prenesi: D38999/20FG41JA.pdf
RFQ
D38999/20FG41HE
D38999/20FG41HE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/20FG41HE.pdf
D38999/20FG41HN
D38999/20FG41HN
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Prenesi: D38999/20FG41HN.pdf
D38999/20FG41HC
D38999/20FG41HC
Prenesi: D38999/20FG41HC.pdf
D38999/20FG41HE-LC
D38999/20FG41HE-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT