D38999/20WJ19JB
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20WJ19JB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: D38999/20WJ19JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20WJ19JB
Številka dela D38999/20WJ19JB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1542 pcs Podatkovni list D38999/20WJ19JB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/20WJ19JB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20WJ19JB
Velik premer dobavljen 25-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20WJ19JB-LC
D38999/20WJ19JB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 883 pcs
Prenesi: D38999/20WJ19JB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WJ19HE-LC
D38999/20WJ19HE-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 1082 pcs
Prenesi: D38999/20WJ19HE-LC.pdf
RFQ
D38999/20WJ19JB
D38999/20WJ19JB
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP