D38999/20WJ43HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20WJ43HB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: D38999/20WJ43HB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20WJ43HB
Številka dela D38999/20WJ43HB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1802 pcs Podatkovni list D38999/20WJ43HB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/20WJ43HB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 43
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20WJ43HB
Velik premer dobavljen 25-43 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20WJ43BN
D38999/20WJ43BN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Na zalogi: 1463 pcs
Prenesi: D38999/20WJ43BN.pdf
RFQ
D38999/20WJ43HB-LC
D38999/20WJ43HB-LC
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 43POS PIN
Na zalogi: 1458 pcs
Prenesi: D38999/20WJ43HB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WJ43HA
D38999/20WJ43HA
Opis: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/20WJ43HA.pdf
D38999/20WJ43HB
D38999/20WJ43HB
Na zalogi: 715 pcs
Prenesi: D38999/20WJ43HB.pdf
D38999/20WJ43HD
D38999/20WJ43HD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity