D38999/20WJ61HE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20WJ61HE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: D38999/20WJ61HE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20WJ61HE
Številka dela D38999/20WJ61HE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1098 pcs Podatkovni list D38999/20WJ61HE.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/20WJ61HE
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 61
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20WJ61HE
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded