D38999/24FJ24HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FJ24HB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: D38999/24FJ24HB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FJ24HB
Številka dela D38999/24FJ24HB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1401 pcs Podatkovni list D38999/24FJ24HB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/24FJ24HB
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/24FJ24HB
Velik premer dobavljen 25-24 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 13A, 23A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24FJ24HC-LC
D38999/24FJ24HC-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Na zalogi: 5826 pcs
Prenesi: D38999/24FJ24HC-LC.pdf
RFQ
D38999/24FJ24HB
D38999/24FJ24HB
Opis: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP