D38999/24FJ61HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FJ61HN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: D38999/24FJ61HN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FJ61HN
Številka dela D38999/24FJ61HN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1349 pcs Podatkovni list D38999/24FJ61HN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/24FJ61HN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/24FJ61HN
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24FJ61HN-LC
D38999/24FJ61HN-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 5572 pcs
Prenesi: D38999/24FJ61HN-LC.pdf
RFQ
D38999/24FJ61HD-LC
D38999/24FJ61HD-LC
Na zalogi: 5246 pcs
Prenesi: D38999/24FJ61HD-LC.pdf
RFQ
D38999/24FJ61HN
D38999/24FJ61HN
Opis: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP