D38999/24WG11HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24WG11HA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: D38999/24WG11HA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24WG11HA
Številka dela D38999/24WG11HA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1997 pcs Podatkovni list D38999/24WG11HA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/24WG11HA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/24WG11HA
Velik premer dobavljen 21-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24WG11BN
D38999/24WG11BN
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS SKT
Na zalogi: 2502 pcs
Prenesi: D38999/24WG11BN.pdf
RFQ
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 11C 11#12 SKT J/N
Na zalogi: 2395 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/24WG11HA
D38999/24WG11HA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP