D38999/24WH21HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24WH21HN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: D38999/24WH21HN.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24WH21HN
Številka dela D38999/24WH21HN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1417 pcs Podatkovni list D38999/24WH21HN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj H Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/24WH21HN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/24WH21HN
Velik premer dobavljen 23-21 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24WH21HB
D38999/24WH21HB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1198 pcs
Prenesi: D38999/24WH21HB.pdf
RFQ
D38999/24WH21HE
D38999/24WH21HE
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Na zalogi: 1288 pcs
Prenesi: D38999/24WH21HE.pdf
RFQ
D38999/24WH21HN-LC
D38999/24WH21HN-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT