D38999/26FE26SN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FE26SN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: D38999/26FE26SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FE26SN
Številka dela D38999/26FE26SN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2450 pcs Podatkovni list D38999/26FE26SN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj E Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/26FE26SN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26FE26SN
Velik premer dobavljen 17-26 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FE26SN-CGMSS3
D38999/26FE26SN-CGMSS3
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 773 pcs
Prenesi: D38999/26FE26SN-CGMSS3.pdf
RFQ
D38999/26FE26SN-LC
D38999/26FE26SN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 2618 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FE26SE-LC
D38999/26FE26SE-LC
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Na zalogi: 1929 pcs
Prenesi: D38999/26FE26SE-LC.pdf
Prenesi:
D38999/26FE26SN
D38999/26FE26SN
Prenesi: D38999/26FE26SN.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
D38999/26FE26SN
D38999/26FE26SN
Opis: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT
Prenesi: D38999/26FE26SN.pdf
D38999/26FE26SE
D38999/26FE26SE
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
D38999/26FE26SN-CGPFA
D38999/26FE26SN-CGPFA
Na zalogi: 965 pcs
Prenesi: D38999/26FE26SN-CGPFA.pdf
D38999/26FE26SN-LC
D38999/26FE26SN-LC
Prenesi: D38999/26FE26SN-LC.pdf
D38999/26FE26SN-CGCA23
D38999/26FE26SN-CGCA23
Prenesi: D38999/26FE26SN-CGCA23.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika