D38999/26FG39HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FG39HN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: D38999/26FG39HN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FG39HN
Številka dela D38999/26FG39HN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1623 pcs Podatkovni list D38999/26FG39HN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/26FG39HN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26FG39HN
Velik premer dobavljen 21-39 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
D38999/26FG39HN-LC
D38999/26FG39HN-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Na zalogi: 5453 pcs
Prenesi: D38999/26FG39HN-LC.pdf
RFQ
D38999/26FG39HE-LC
D38999/26FG39HE-LC
Na zalogi: 3961 pcs
Prenesi: D38999/26FG39HE-LC.pdf
RFQ
D38999/26FG39HN
D38999/26FG39HN
Opis: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP