D38999/26WD15HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WD15HN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: D38999/26WD15HN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WD15HN
Številka dela D38999/26WD15HN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2221 pcs Podatkovni list D38999/26WD15HN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/26WD15HN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 15
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WD15HN
Velik premer dobavljen 15-15 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WD15HE
D38999/26WD15HE
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5107 pcs
Prenesi: D38999/26WD15HE.pdf
RFQ
D38999/26WD15HN
D38999/26WD15HN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations