D38999/26WE26HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WE26HB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: D38999/26WE26HB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WE26HB
Številka dela D38999/26WE26HB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1767 pcs Podatkovni list D38999/26WE26HB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj E Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/26WE26HB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WE26HB
Velik premer dobavljen 17-26 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WE26HA-LC
D38999/26WE26HA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Na zalogi: 2455 pcs
Prenesi: D38999/26WE26HA-LC.pdf
RFQ
D38999/26WE26HB
D38999/26WE26HB
Opis: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP