D38999/26WG41JE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WG41JE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: D38999/26WG41JE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 825 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WG41JE
Številka dela D38999/26WG41JE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 825 pcs Podatkovni list D38999/26WG41JE.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DD38999/26WG41JE
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WG41JE
Velik premer dobavljen 21-41 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material E Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WG41JC
D38999/26WG41JC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5417 pcs
Prenesi: D38999/26WG41JC.pdf
RFQ
D38999/26WG41JN
D38999/26WG41JN
Na zalogi: 1446 pcs
Prenesi: D38999/26WG41JN.pdf
RFQ
D38999/26WG41JE
D38999/26WG41JE