D38999/26WH55JA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WH55JA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: D38999/26WH55JA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WH55JA
Številka dela D38999/26WH55JA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1225 pcs Podatkovni list D38999/26WH55JA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj H Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena D3899926WH55JA
DD38999/26WH55JA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WH55JA
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
D38999/26WH55JA-LC
D38999/26WH55JA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT
Na zalogi: 1622 pcs
Prenesi: D38999/26WH55JA-LC.pdf
RFQ
D38999/26WH55HN
D38999/26WH55HN
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4437 pcs
Prenesi: D38999/26WH55HN.pdf
RFQ
D38999/26WH55JA
D38999/26WH55JA
Opis: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 999 pcs
Prenesi: D38999/26WH55JA.pdf
D38999/26WH55JB
D38999/26WH55JB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity