D38999/26WJ19BN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WJ19BN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Podatkovni listi: D38999/26WJ19BN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WJ19BN
Številka dela D38999/26WJ19BN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2474 pcs Podatkovni list D38999/26WJ19BN.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj J Shell Finish Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DD38999/26WJ19BN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WJ19BN
Velik premer dobavljen 25-19 Vstavi material Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.890" (48.01mm)
Premer spojne gredi Chromate over Cadmium Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Podobni izdelki
D38999/26WJ19HA
D38999/26WJ19HA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1321 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26WJ19BE
D38999/26WJ19BE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Na zalogi: 997 pcs
Prenesi: D38999/26WJ19BE.pdf
RFQ
Na zalogi: 847 pcs
Prenesi: D38999/26WJ19HA.pdf
D38999/26WJ19BN
D38999/26WJ19BN
Na zalogi: 1261 pcs
Prenesi: D38999/26WJ19BN.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Prenesi:
D38999/26WJ19HC
D38999/26WJ19HC